В МВД назвали количество задержанных участников акции по освобождению Саакашвили

Правоохоронці затримали п’ятьох  учасників акції зі звільнення екс-президента Грузії Міхаїла Саакашвілі Про це повідомив прес-секретар Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

«Зараз 5 затриманих, але це не означає, що всім вручать підозри. Постраждалі є, але точна кількість уточнюється. Серед постраждалих є правоохоронець», — сказав він.

Водночас міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав Саакашвілі і його прихильників утриматися від провокацій і сутичок.

«Будь-який конфлікт має тільки законний шлях вирішення — поки не буде рішення суду — все, що відбувається, не знайде рішення. Саакашвілі зобов’язаний підкорятися вимогам закону, пройти законну процедуру і відповісти на висунуті звинувачення», — заявив Аваков.

Нагадаємо, у вівторок, 5 грудня, прокуратура міста Києва відкрила кримінальне провадження щодо перешкоджання діям правоохоронців, які проводили затримання Міхеіла Саакашвілі. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Зазначимо, секретар Ради національної безпеки Грузії Давид Раквіашвілі заявив, що Україна має забезпечити фізичний захист екс-президента республіки Грузія Міхеіла Саакашвілі.

РБК-Україна

FacebookTwitterVKGoogle+Отправить

Добавить комментарий

 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *