Может, ее просто госпитализировать?

Позафракційний народний депутат Надія Савченко прочитала в Познаньському університеті в Польщі «лекцію» про Україну, під час якої звинуватила владу в розпалюванні війни на Донбасі і закликала до переговорів із терористами «Л/ДНР».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав політолог Олексій Голобуцький.

За його словами, крім суперечливих заяв, нардеп відзначилася некомпетентністю в низці питань, тим самим зганьбивши Україну.

«Савченко продовжує ганьбити українців та Україну — тепер уже до Польщі дісталася. Куратори організували їй виступ у Познанському університеті. Надя була, як завжди, на висоті: спочатку намагалася пояснити «правильну систему оподаткування» (швидко заплуталася і кинула), потім заявила про необхідність ліквідувати області та структуру влади як таку (тобто, структурування адміністративного устрою і держуправління), потім хвалила «праймеріз» — але коли попросили пояснити, що це, швидко і ніяково згорнула тему… Осідлала улюблену тему «треба вибирати людину — ось 4000 можуть знати людину, щоб проголосувати» — але якимось ексклюзивним шляхом прийшла в підсумку до твердження, «щоб голосували не за людину, а за програму», — описав спіч Савченко політолог.

Після цього, за словами Голобуцького, нардеп, заявила, що «президент в Україні — це зло», «війну почала влада» і що «люди готові говорити один з одним», закликавши українців до переговорів із терористами.

«Спробувала ще про геополітику і полюси, але заплуталася на «біополі ось там, де стикаються Європа і Азія, коли підходять дуже близько». Хоча, якщо чесно, взагалі десь на третьому-четвертому епізоді невимовляння потрібної літери почала закрадатися якась підозра… Це точно не Добкін своїм поділився — інакше була б бадьоріша і веселіша. Але щось там було…» — пише Голобуцький.

За його словами, вся «лекція» була ні чим інакшим, як «звичайною трансляцією тез Кремля».

«Нічого особливого, ми вже майже звикли. Але ось перед Польщею зганьбила. Це не рахуючи того, що трохи, але послабила позиції нашої держави в боротьбі інтересів Польщі й України. Відкликати її не вийде — механізмів немає. Під суд — загрожує організацією протестів її кураторами, грошей у них вистачить на досить масштабний хаос. Може, її просто госпіталізувати, а? На дієті заодно посидить, детоксикацію пройде», — підсумував політолог.

«Обозреватель»

FacebookTwitterVKGoogle+Отправить

Добавить комментарий

 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *