Олимпиада-2018: МОК вынес официальное решение по России

У Лозанні (Швейцарія) відбулося засідання виконкому Міжнародного олімпійського комітету (МОК), на якому обговорювалося питання допуску російських спортсменів на зимові Ігри-2018.

Керівний олімпійський орган прийняв рішення не пустити збірну Росії на Олімпійські ігри, які пройдуть в Пхенчхані з 9 по 25 лютого.

Виняток буде зроблено для окремих російських спортсменів. Вони виступатимуть під своїм ім’ям, але без будь-якої національної символіки. Їх будуть представляти як атлетів з Росії (Olympic Athlete from Russia — OAR). На екіпіровці буде написано саме таке англійська назва. Прапор — олімпійський, гімн — теж олімпійський.

Жоден з членів олімпійської збірної Росії на Олімпійських зимових іграх в Сочі не може бути включений в список запрошень.

Крім того, від Олімпіад довічно усунені колишні міністр спорту РФ Віталій Мутко і його заступник Юрій Нагорних. Вони позбавлені акредитації на Пхенчхані-2018.

Росія повинна відшкодувати всі витрати, пов’язані з розслідуванням. Загальна сума компенсації — 15 мільйонів доларів.

«Росія організувала безпрецедентну атаку на цілісність Олімпійських ігор і спорту. Після того, як МОК прийняв адекватні санкції за ці системні маніпуляції, захищаючи чистих спортсменів, ми повинні підвести риску під цією справою. Це покарання має послужити каталізатором більш ефективної антидопінгової системи, очолюваної WADA» -заявив президент МОК Томас Бах.

FacebookTwitterVKGoogle+Отправить

Добавить комментарий

 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *