«Укроборонпром» впервые демонстрирует украинскую технику на выставке в США (укр.)

Державний концерн «Укроборонпром» вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA (Association of the US Army) у Вашингтоні.

«Виставка AUSA – це один із найбільш впливових світових оборонних заходів, на якому представляють новітні високотехнологічні розробки військової техніки та зброї. Цього року ми стаємо на рівних зі світовими лідерами, тому участь Концерну у цій виставці є знаковою подією для всієї України», – заявили в Концерні.

«Укроборонпром» має намір продемонструвати розробки, які вже довели свою ефективність в реальних боях. Участь у цій виставці допоможе Україні посилити позиції надійного та перспективного партнера на міжнародному ринку озброєння.

На стенді Концерну  представлено новітню українську техніку, більшість з якої довела свою ефективність та захищеність реальними бойовими діями – бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користається українська армія. Також «Укроборонпром» демонструє новітню безпілотну техніку, що була розроблена та виготовлена в Україні з урахуванням досвіду ведення гібридної війни.

Нагадаємо, що «Укроборонпром» поглиблює співпрацю із НАТО для розгортання спільних проектів та прискорення переходу підприємств «Укроборонпрому» на випуск продукції за стандартами НАТО.

Наразі 70% підприємств-учасників «Укроборонпрому» вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. 40 підприємств-учасників «Укроборонпром» отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло «Укроборонпрому» швидко знайти європейських постачальників на заміну російським.

УкрОборонПром

FacebookTwitterVKGoogle+Отправить

Добавить комментарий

 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *